GCMD-40-25-350W 24VDC 350W 120 RPM motoreduktor ślim. prądu stałego
GCMD-40-25-350W
Obroty N1 silnika: 3000 obr/min
Napięcie zasilania: 24 V DC
Moc silnika dla S1-praca ciągła 350 W
Moc silnika dla S2-praca dorywcza 500 W
Prąd silnika dla S1-praca ciągła 21 A
Prąd silnika dla S2-praca dorywcza 29,4 A
Dane techniczne motoreduktora
Rozmiar przekładni: CM 040 P71-B14
Przełożenie: 25
Obroty N2 na wyjściowe: 120 obr/min
Moment M dla S1 wyjściowy: 18 Nm
Moment M dla S2 wyjściowy: 26 Nm
Rodzaj wałka wyjściowego: wał drążony o średnicy 18 mm