GCMD-30-50-180W 24VDC 180W 60 RPM motoreduktor ślim. prądu stałego
GCMD-30-50-180W
Obroty N1 silnika: 3000 obr/min
Napięcie zasilania: 24 V DC
Moc silnika dla S1-praca ciągła 180 W
Moc silnika dla S2-praca dorywcza 250 W
Prąd silnika dla S1-praca ciągła 10,8 A
Prąd silnika dla S2-praca dorywcza 15 A
Dane techniczne motoreduktora
Rozmiar przekładni: CM 030 P56-B14
Przełożenie: 50
Obroty N2 na wyjściowe: 60 obr/min
Moment M dla S1 wyjściowy: 19 Nm
Moment M dla S2 wyjściowy: 26 Nm
Rodzaj wałka wyjściowego: wał drążony o średnicy 14 mm