Filtr sinusoidalny du/dt 2.6 A, 11.5 mH, 200 VAC AX-RAO11500026-DE
AX-RAO11500026-DE
Termin dostawy 5-14 dni
Polityka prywatności
Zasady dostawy
Filtr sinusoidalny du/dt 2.6 A, 11.5 mH, dla 0.1, 0.2 i 0.4 kW, 200 VAC 1/3 faz