Falownik 3G3MX2-AB015-EV2 1,5kW/230V
3G3MX2-AB015-EV2
Polityka prywatności
Zasady dostawy
Dane techniczne:
Metoda sterowania napędem - Otwarta pętla V/f, Otwarta pętla wektorowa
Napięcie zasilania napędu - 230 V jednofazowe
Maks. moc silnika przy stałym momencie obrotowym (CT) - 1,5 kW
Znamionowy prąd wyjściowy (A) przy stałym momencie obrotowym (CT) - 8.0 A
Maks. moc silnika przy zmiennym momencie obrotowym (VT) - 2,2 kW
Znamionowy prąd wyjściowy (A) przy zmiennym momencie obrotowym (VT) - 9.6 A
Minimalna rezystancja rezystora hamującego: 50 Ohm