Falownik J1-A4004-E 0,4kW/400V
J1-A4004-E
Termin dostawy 4-7 dni
Polityka prywatności
Zasady dostawy
Falownik Omron J1-A4004-E 0,4kW/400V
Dane techniczne
Metoda sterowania napędem: Sterowanie V/f, sterowanie wektorowe
Napięcie zasilania napędu: 400 V trójfazowe
Maks. moc silnika przy stałym momencie obrotowym: 0,4 kW; 1.8A
Maks. moc silnika przy zmiennym momencie obrotowym: 0,4 kW; 1.8A
Wbudowany filtr EMC: NIE
Stopień ochrony (IP): IP20
Zgodny typ silnika: Silnik indukcyjny lub asynchroniczny
Port(y) komunikacyjny(e): MODBUS Slave, szeregowy RS-485
Opcje komunikacyjne: USB
Minimalna rezystancja rezystora hamującego: 200 Ohm