Falownik iS7 1,5 kW 4,0A zasilanie 400V SV0015IS7-4NOFD
SV0015IS7-4NOFD
Termin dostawy 5-14 dni
Polityka prywatności
Zasady dostawy
Dane techniczne falownika iS7
- 8 wejść cyfrowych
- wbudowany filtr EMC i dławik DC
- wejście analogowe prądowe 4-20mA
- wejście analogowe napięciowe -10 ~+10V