Falownik SJ700-055-HFEF2 Hitachi 5,5kW zasilanie 3x400V
SJ700-055-HFEF2
Produkt niedostępny / Nie produkowany
Polityka prywatności
Zasady dostawy
Dane techniczne falownika:
Zasilanie: 3x400V
Prąd znamionowy: 14,0A
Moc znamionowa: 5,5kW
Przeciążenie prądowe: 150% przez 60s, 200% przez 3s
Moment rozruchowy: 200% przy 0,3Hz (SLV)
Wymiary: Sz: 210mm, Wys: 260mm, Gł: 170mm, Waga: 6kg