Falownik SJ700-040-HFEF2 Hitachi 4,0kW zasilanie 3x400V
SJ700-040-HFEF2
Produkt niedostępny / Nie produkowany
Polityka prywatności
Zasady dostawy
Dane techniczne falownika:
Zasilanie: 3x400V
Prąd znamionowy: 9,0A
Moc znamionowa: 4,0kW
Przeciążenie prądowe: 150% przez 60s, 200% przez 3s
Moment rozruchowy: 200% przy 0,3Hz (SLV)
Wymiary: Sz: 150mm, Wys: 255mm, Gł: 140mm, Waga: 3,5kg