Falownik LG M100 1.5 kW 7.5 A LSLV0015M100-1EOFNA
LSLV0015M100-1EOFNA
Termin dostawy 5-14 dni
Polityka prywatności
Zasady dostawy
Falownik M100 LSLV0015M100-1EOFNA
Moc: 1,5 kW
Prąd: 7,5 A
Zasilanie 1x230VAC
Wyjście 3x230VAC