Rezystor hamowania do TECO E510 1500W 40Ohm JTTLKEB-1500W40
JTTLKEB-1500W40
Termin dostawy 5-14 dni
Polityka prywatności
Zasady dostawy
Obudowa IP20 wymiary (mm) Dł. x Szer. x Wys: -x-x-
IP20 1500W / 40 Ohm for E/A/F510 4(0)20 (400V; 15kW)