Rezystor hamowania do TECO E510/L510 150W 400Ohm JTTLKEB-150W400
JTTLKEB-150W400
Termin dostawy 5-14 dni
Polityka prywatności
Zasady dostawy
Obudowa IP20 wymiary (mm) Dł. x Szer. x Wys: 215x40x20
IP20 150W / 400 Ohm for L/E/A510 4(0)02 (400V; 1,5kW)