Silnik liniowy SGLTW-35D170-HPD, 400V, siła znam./szczyt.-300/600 N
SGLTW-35D170-HPD
Ten produkt został wycofany; produkcja zakończona.
Polityka prywatności
Zasady dostawy
Dane techniczne:
SGLT[] typ SGLTW-_ - Silnik liniowy
Napięcie 400 V
Wysokość magnesu [mm] 35 mm
Długość zespołu silnika [mm] 170 mm