Kurtyna bezpieczeństwa F3S-TGR-CL2A-014-600M h-600mm rozdz. 14mm
F3S-TGR-CL2A-014-600M
Produkt niedostępny / Nie produkowany
Polityka prywatności
Zasady dostawy
Zestaw funkcji podstawowych: ponowne uruchomienie ręczne/automatyczne, kodowanie.
Dane techniczne:
Zakres wysokości chronienia [mm] 150 mm - 749 mm
Kategoria bezpieczeństwa (IEC 61496-1) Typ ESPE kategoria 2
Zestaw funkcji Zaawansowany
Rozdzielczość [mm] 14 mm (ochrona palców)
Wysokość chronienia [mm] 600 mm