Softstart Emotron 200kW 400V 360A - TSA52360
TSA52360
Zasady dostawy
Moc przy 400V [kW]: 200
Moc przy 460V [kW]: 300
Prąd ciągły [A]: 360
Ciężka praca (Prąd startowy = 5xIn_soft)
Moc przy 400V [kW]: 110
Moc przy 460V [kW]: 150