Softstart Emotron 160kW 400V 300A - TSA52300
TSA52300
Zasady dostawy
Moc przy 400V [kW]: 160
Moc przy 460V [kW]: 250
Prąd ciągły [A]: 300
Ciężka praca (Prąd startowy = 5xIn_soft)
Moc przy 400V [kW]: 90
Moc przy 460V [kW]: 125