Softstart Emotron 110kW 400V 200A - TSA52200
TSA52200
Zasady dostawy
Moc przy 400V [kW]: 110
Moc przy 460V [kW]: 150
Prąd ciągły [A]: 200
Ciężka praca (Prąd startowy = 5xIn_soft)
Moc przy 400V [kW]: 55
Moc przy 460V [kW]: 100