Softstart Emotron 90kW 400V 170A - TSA52170
TSA52170
Zasady dostawy
Moc przy 400V [kW]: 90
Moc przy 460V [kW]: 125
Prąd ciągły [A]: 170
Ciężka praca (Prąd startowy = 5xIn_soft)
Moc przy 400V [kW]: 55
Moc przy 460V [kW]: 75