Softstart Emotron 55kW 400V 100A - TSA52100
TSA52100
Termin dostawy 5-14 dni
Polityka prywatności
Zasady dostawy
Sterowanie w 3-fazach
Napięcie sterowania 100-240V (pojedyncza faza)
Normalna praca (Prąd startowy = 3xIn_soft)
Moc przy 400V [kW]: 55
Moc przy 460V [kW]: 75
Prąd ciągły [A]: 100
Ciężka praca (Prąd startowy = 5xIn_soft)
Moc przy 400V [kW]: 30
Moc przy 460V [kW]: 40