Czujnik indukcyjny E2EC-C1R5D2 2M Ø-5.4mm z-1.5mm DC 2-żył. NC
E2EC-C1R5D2 2M
Termin dostawy 5-14 dni
Polityka prywatności
Zasady dostawy
Czujnik indukcyjny E2EC-C1R5D2, obudowa cylindryczna wykonana z mosiądzu, rozmiar 5.4 mm, zasięg 1.5 mm, kabel od czujnika do wzmacniacza 40 cm, kabel wychodzący z wzmacniacza 2 m, źródło zasilania DC, 2-żył., tryb pracy NC.
Dane techniczne:
Kształt obudowy i materiał cylindryczny, mosiądz
Wymiar obudowy [mm] 5.4 mm
Ekranowanie Tak
Zasięg działania [mm] 1,5 mm