Czujnik indukcyjny E2B-M30LS15-WP-B2 2M kabel PVC PNP-NC
E2B-M30LS15-WP-B2 2M
Zasady dostawy
Czujnik indukcyjny E2B-M30LS15-WP-B2, rozmiar M30, długa obudowa, czoło zakryte, zasięg 15 mm, kabel 2 m PVC, wyjście PNP, tryb pracy NC.
Dane techniczne:
Kształt obudowy i materiał cylindryczny, gwint metryczny, mosiądz
Wymiar obudowy [mm] 30 mm
Długość obudowy Długa obudowa (L)
Ekran Czoło zakryte (S)
Zasięg działania [mm] 15 mm
Rodzaj połączenia Kabel, PVC, ø 4mm