Czujnik indukcyjny E2B-M18LS08-WP-C2 5M kabel PVC NPN-NC
E2B-M18LS08-WP-C2 5M
Termin dostawy 5-14 dni
Polityka prywatności
Zasady dostawy
Czujnik indukcyjny E2A-M18LS08-WP-C2, rozmiar M18, długa obudowa, czoło zakryte, zasięg 8 mm, kabel 5 m PVC, wyjście NPN, tryb pracy NC.
Dane techniczne:
Kształt obudowy i materiał cylindryczny, gwint metryczny, mosiądz
Wymiar obudowy [mm] 18 mm
Długość obudowy Długa obudowa (L)
Ekran Czoło zakryte (S)
Zasięg działania [mm] 8 mm
Rodzaj połączenia Kabel, PVC, ø 4mm