Czujnik indukcyjny E2B-M18KN16-WP-B2 5M kabel PVC PNP-NC
E2B-M18KN16-WP-B2 5M
Termin dostawy 5-14 dni
Polityka prywatności
Zasady dostawy
Czujnik indukcyjny E2A-M18KN16-WP-B2, rozmiar M18, krótka obudowa, czoło odkryte, zasięg 16 mm, kabel 5 m PVC, wyjście PNP, tryb pracy NC.
Dane techniczne:
Kształt obudowy i materiał cylindryczny, gwint metryczny, mosiądz
Wymiar obudowy [mm] 18 mm
Długość obudowy Długość standardowa (K)
Ekran Czoło odkryte (N)
Zasięg działania [mm] 16 mm
Rodzaj połączenia Kabel, PVC, ø 4mm