Czujnik indukcyjny E2B-M18KN10-WP-C1 5M kabel PVC NPN-NO
E2B-M18KN10-WP-C1 5M
Zasady dostawy
Czujnik indukcyjny E2A-M18KN10-WP-C1, rozmiar M18, krótka obudowa, czoło odkryte, zasięg 10 mm, kabel 5 m PVC, wyjście NPN, tryb pracy NO.
Dane techniczne:
Kształt obudowy i materiał cylindryczny, gwint metryczny, mosiądz
Wymiar obudowy [mm] 18 mm
Długość obudowy Długość standardowa (K)
Ekran Czoło odkryte (N)
Zasięg działania [mm] 10 mm
Rodzaj połączenia Kabel, PVC, ø 4mm