Czujnik indukcyjny E2B-M12KS02-WP-B2 5M kabel PVC PNP-NC
E2B-M12KS02-WP-B2 5M
Termin dostawy 5-14 dni
Polityka prywatności
Zasady dostawy
Czujnik indukcyjny E2A-M12KS02-WP-B2, rozmiar M12, krótka obudowa, czoło zakryte, zasięg 2 mm, kabel 5 m PVC, wyjście PNP, tryb pracy NC.
Dane techniczne:
Kształt obudowy i materiał cylindryczny, gwint metryczny, mosiądz
Wymiar obudowy [mm] 12 mm
Długość obudowy Długość standardowa (K)
Ekran Czoło zakryte (S)
Zasięg działania [mm] 2 mm
Rodzaj połączenia Kabel, PVC, ø 4mm