Czujnik indukcyjny E2B-M12KN08-WP-C2 5M kabel PVC NPN-NC
E2B-M12KN08-WP-C2 5M
Zasady dostawy
Czujnik indukcyjny E2A-M12KN05-WP-C2, rozmiar M12, krótka obudowa, czoło odkryte, zasięg 8 mm, kabel 5 m PVC, wyjście NPN, tryb pracy NC.
Dane techniczne:
Kształt obudowy i materiał cylindryczny, gwint metryczny, mosiądz
Wymiar obudowy [mm] 12 mm
Długość obudowy Długość standardowa (K)
Ekran Czoło odkryte (N)
Zasięg działania [mm] 8 mm
Rodzaj połączenia Kabel, PVC, ø 4mm