Czujnik indukcyjny E2B-M12KN08-WP-B1 2M kabel PVC PNP-NO
E2B-M12KN08-WP-B1 2M
Zasady dostawy
Czujnik indukcyjny E2A-M12KN05-WP-B1, rozmiar M12, krótka obudowa, czoło odkryte, zasięg 8 mm, kabel 2 m PVC, wyjście PNP, tryb pracy NO.
Dane techniczne:
Kształt obudowy i materiał cylindryczny, gwint metryczny, mosiądz
Wymiar obudowy [mm] 12 mm
Długość obudowy Długość standardowa (K)
Ekran Czoło odkryte (N)
Zasięg działania [mm] 8 mm
Rodzaj połączenia Kabel, PVC, ø 4mm