Czujnik indukcyjny E2A-S12KS04-WS-C1 7.5M kabel PVC ø 6mm NPN-NO
E2A-S12KS04-WS-C1 7.5M
Zasady dostawy
Czujnik indukcyjny E2A-S12KS04-WS-B1, rozmiar M12, krótka obudowa, czoło zakryte, zasięg 4 mm, kabel 7.5 m PVC ø 6mm, wyjście NPN, tryb pracy NO.
Dane techniczne:
Kształt obudowy i materiał cylindryczny, gwint metryczny, stal nierdzewna
Wymiar obudowy [mm] 12 mm
Długość obudowy Długość standardowa (K)
Ekran Czoło zakryte (S)
Zasięg działania [mm] 4 mm
Rodzaj połączenia Kabel, PVC, ø 6mm