Czujnik indukcyjny E2A-M30LS15-WP-B1 5M kabel PVC PNP-NO
E2A-M30LS15-WP-B1 5M
Sugerowany zamiennik: E2E-X15B1TL30 5M
Czujnik indukcyjny E2A-M30LS15-WP-B1, rozmiar M30, długa obudowa, czoło zakryte, zasięg 15 mm, kabel 5 m PVC, wyjście PNP, tryb pracy NO.
Dane techniczne:
Kształt obudowy i materiał cylindryczny, gwint metryczny, mosiądz
Wymiar obudowy [mm] 30 mm
Długość obudowy Długa obudowa (L)
Ekran Czoło zakryte (S)
Zasięg działania [mm] 15 mm
Rodzaj połączenia Kabel, PVC, ø 4mm (standardowy)