Czujnik indukcyjny E2A-M30KS15-WP-D1 2M kabel PVC DC NO
E2A-M30KS15-WP-D1 2M
Sugerowany zamiennik: E2A-M30KS15-WP-D1 2M
Czujnik indukcyjny E2A-M30KS15-WP-D1, rozmiar M30, krótka obudowa, czoło zakryte, zasięg 15 mm, kabel 2 m PVC, tryb pracy NO, zasilanie DC, 2-przewodowe.
Dane techniczne:
Kształt obudowy i materiał cylindryczny, gwint metryczny, mosiądz
Wymiar obudowy [mm] 30 mm
Długość obudowy Długość standardowa (K)
Ekran Czoło zakryte (S)
Zasięg działania [mm] 10 mm
Rodzaj połączenia Kabel, PVC, ø 4mm (standardowy)