Czujnik indukcyjny E2A-M30KS15-WP-C1 2M kabel PVC NPN-NO
E2A-M30KS15-WP-C1 2M
Sugerowany zamiennik: E2E-X15C130 2M
Czujnik indukcyjny E2A-M30KS15-WP-C1, rozmiar M30, krótka obudowa, czoło zakryte, zasięg 15 mm, kabel 2 m PVC, wyjście NPN, tryb pracy NO.
Dane techniczne:
Kształt obudowy i materiał cylindryczny, gwint metryczny, mosiądz
Wymiar obudowy [mm] 30 mm
Długość obudowy Długość standardowa (K)
Ekran Czoło zakryte (S)
Zasięg działania [mm] 15 mm
Rodzaj połączenia Kabel, PVC, ø 4mm (standardowy)