Czujnik indukcyjny E2A-M12LN08-WP-D1 2M kabel PVC DC NO
E2A-M12LN08-WP-D1 2M
Zasady dostawy
Czujnik indukcyjny E2A-M12LN08-WP-D1, rozmiar M12, krótka obudowa, czoło zakryte, zasięg 8 mm, kabel 2 m PVC, tryb pracy NO, zasilanie DC, 2-przewodowe.
Dane techniczne:
Kształt obudowy i materiał cylindryczny, gwint metryczny, mosiądz
Wymiar obudowy [mm] 12 mm
Długość obudowy Długa obudowa (L)
Ekran Czoło odkryte (N)
Zasięg działania [mm] 8 mm
Rodzaj połączenia Kabel, PVC, ø 4mm (standardowy)