Czujnik indukcyjny E2A-M12LN08-WP-B2 2M kabel PVC PNP-NC
E2A-M12LN08-WP-B2 2M
Produkt niedostępny / Nie produkowany
Polityka prywatności
Zasady dostawy
Czujnik indukcyjny E2A-M12LN08-WP-B2, rozmiar M12, długa obudowa, czoło odkryte, zasięg 8 mm, kabel 2 m PVC, wyjście PNP, tryb pracy NC.
Dane techniczne:
Kształt obudowy i materiał cylindryczny, gwint metryczny, mosiądz
Wymiar obudowy [mm] 12 mm
Długość obudowy Długa obudowa (L)
Ekran Czoło odkryte (N)
Zasięg działania [mm] 8 mm
Rodzaj połączenia Kabel, PVC, ø 4mm (standardowy)