Czujnik indukcyjny E2A-M12LN05-WP-B1-TP 5M kabel PVC PNP-NO
E2A-M12LN05-WP-B1-TP 5M
Termin dostawy 5-14 dni
Polityka prywatności
Zasady dostawy
Czujnik indukcyjny E2A-M12LN05-WP-B1-TP, rozmiar M12, długa obudowa, czoło odkryte, zasięg 5 mm, kabel 5 m PVC, wyjście PNP, tryb pracy NO.
Dane techniczne:
Kształt obudowy i materiał cylindryczny, gwint metryczny, mosiądz
Wymiar obudowy [mm] 12 mm
Długość obudowy Długa obudowa (L)
Ekran Czoło odkryte (N)
Zasięg działania [mm] 5 mm
Rodzaj połączenia Kabel, PVC, ø 4mm (standardowy)