Czujnik indukcyjny E2A-M12KS04-WS-B3 2M kabel PVC ø 6mm PNP-NO+NC
E2A-M12KS04-WS-B3 2M
Produkt niedostępny / Nie produkowany
Polityka prywatności
Zasady dostawy
Czujnik indukcyjny E2A-M12KS04-WS-B3, rozmiar M12, krótka obudowa, czoło zakryte, zasięg 4 mm, kabel 5 m PVC ø 6 mm, wyjście PNP, tryb pracy NO+NC.
Dane techniczne:
Kształt obudowy i materiał cylindryczny, gwint metryczny, mosiądz
Wymiar obudowy [mm] 12 mm
Długość obudowy Długość standardowa (K)
Ekran Czoło zakryte (S)
Zasięg działania [mm] 4 mm
Rodzaj połączenia Kabel, PVC, ø 6mm