Ministycznik pomoc. Ith 10A cewka 48V AC styki 2NO+2NC 11BG0022A048
11BG0022A048
Termin dostawy 5-14 dni
Polityka prywatności
Zasady dostawy
Ministycznik pomocniczy Ith 10A cewka 48V AC styki 2NO+2NC 11BG0022A048
Brak możliwości wymiany cewki.
Dane techniczne:
Typ zacisków śrubowe
Konfiguracja i ilość zestyków 2NO+2NC
Cewka DC o niskim poborze mocy nie
Napięcie cewki [V] 48V AC
Znamionowy prąd cieplny Ith [A] 10A
Rodzaj zestyków zestyki o wysokiej przewodności
Znamionowe napięcie izolacji Ui [V] 690V