Ministycznik pomoc. Ith 10A cewka 110V AC styki 3NO+1NC 11BG0031A110
11BG0031A110
Zasady dostawy
Ministycznik pomocniczy Ith 10A cewka 110V AC styki 3NO+1NC 11BG0031A110
Typ zacisków śrubowe
Konfiguracja i ilość zestyków 3NO+1NC
Cewka DC o niskim poborze mocy nie
Napięcie cewki [V] 110V AC
Znamionowy prąd cieplny Ith [A] 10A
Rodzaj zestyków zestyki o wysokiej przewodności
Znamionowe napięcie izolacji Ui [V] 690V