Ministycznik pomocniczy Ith 10A cewka 400V AC styki 4NO 11BG0040A400
11BG0040A400
Zasady dostawy
Typ zacisków śrubowe
Konfiguracja i ilość zestyków 4NO
Cewka DC o niskim poborze mocy nie
Napięcie cewki [V] 400V AC
Znamionowy prąd cieplny Ith [A] 10A
Rodzaj zestyków zestyki o wysokiej przewodności
Znamionowe napięcie izolacji Ui [V] 690V