Ministycznik pomocniczy Ith 10A cewka 24V AC styki 4NO 11BG0040A024
11BG0040A024
Termin dostawy 5-14 dni
Polityka prywatności
Zasady dostawy
Brak możliwości wymiany cewki.
Dane techniczne:
Typ zacisków śrubowe
Konfiguracja i ilość zestyków 4NO
Cewka DC o niskim poborze mocy nie
Napięcie cewki [V] 24V AC
Znamionowy prąd cieplny Ith [A] 10A
Rodzaj zestyków zestyki o wysokiej przewodności
Znamionowe napięcie izolacji Ui [V] 690V