Stycznik pomocniczy Ith 10A cewka 110V AC styki 4NC BF0004A110
BF0004A110
Zasady dostawy
Napięcie cewki [V] 110V AC
Znamionowy prąd cieplny Ith [A] 10A
Znamionowe napięcie izolacji Ui [V] 690V