Stycznik pomocniczy Ith 10A cewka 110V AC styki 2NO+2NC BF0022A110
BF0022A110
Zasady dostawy
Napięcie cewki [V] 110V AC
Znamionowy prąd cieplny Ith [A] 10A
Znamionowe napięcie izolacji Ui [V] 690V