Stycznik pomocniczy Ith 10A cewka 48V AC styki 2NO+2NC BF0022A048
BF0022A048
Zasady dostawy
Napięcie cewki [V] 48V AC
Znamionowy prąd cieplny Ith [A] 10A
Znamionowe napięcie izolacji Ui [V] 690V