Stycznik pomocniczy Ith 10A cewka 24V AC styki 2NO+2NC BF0022A024
BF0022A024
Termin dostawy 5-14 dni
Polityka prywatności
Zasady dostawy
Dane techniczne:
Typ zacisków śrubowe
Cewka DC o niskim poborze mocy nie
Konfiguracja i ilość zestyków 2NO+2NC
Rodzaj zestyków zestyki o wysokiej przewodności
Napięcie cewki [V] 24V AC
Znamionowy prąd cieplny Ith [A] 10A
Znamionowe napięcie izolacji Ui [V] 690V