Stycznik pomocniczy Ith 10A cewka 24V AC styki 3NO+1NC BF0031A024
BF0031A024
Termin dostawy 5-14 dni
Polityka prywatności
Zasady dostawy
Dane techniczne:
Typ zacisków śrubowe
Cewka DC o niskim poborze mocy nie
Konfiguracja i ilość zestyków 3NO+1NC
Rodzaj zestyków zestyki o wysokiej przewodności
Napięcie cewki [V] 24V AC
Znamionowy prąd cieplny Ith [A] 10A
Znamionowe napięcie izolacji Ui [V] 690V