Stycznik pomocniczy Ith 10A cewka 110V AC styki 4NO BF0040A110
BF0040A110
Termin dostawy 5-14 dni
Polityka prywatności
Zasady dostawy
Dane techniczne:
Typ zacisków śrubowe
Cewka DC o niskim poborze mocy nie
Konfiguracja i ilość zestyków 4NO
Rodzaj zestyków zestyki o wysokiej przewodności
Napięcie cewki [V] 110V AC
Znamionowy prąd cieplny Ith [A] 10A
Znamionowe napięcie izolacji Ui [V] 690V