Dławik silnikowy 110kW DLSIL250-0,065 250A
DLSIL250-0,065
Specyfikacja:
•    Napięcie zasilające: 400V
•    Norma: EN61558-2-20
•    Test izolacji: 3kV AC
•    Klasa ochrony: I
•    Klasa izolacji: F
•    Temperatura otoczenia (ta): 40°C