Dławik silnikowy 45kW - 55W DLSIL115-0,17 115A
DLSIL115-0,17
Termin dostawy 5-14 dni
Polityka prywatności
Zasady dostawy
•    konstrukcja otwarta IP00
•    podłączenie przez kostki zaciskowe i klemy
•    montaż tablicowy (stopy montażowe)
Specyfikacja:
•    Napięcie zasilające: 400V
•    Norma: EN61558-2-20
•    Test izolacji: 3kV AC
•    Klasa ochrony: I
•    Klasa izolacji: F
•    Temperatura otoczenia (ta): 40°C