Falownik Lenze 9300 0,37kW EVF9321-EV serwisowe
EVF9321-EV
Termin dostawy 5-14 dni
Polityka prywatności
Zasady dostawy
EVF9321-EV
moc silnika (4 bieg. siln. asyn.) Pznam. [kW] 0.37
napięcie zasilania Uznam. [V] 3/PE AC 320 V -0% … 528 V +0 %;
45 Hz -0% … 65 Hz +0%
alternatywne zasilanie DC Ug [V] DC 460-0 % … 740 V+0 %