Falownik VLB30185A480, 18,5kW (40A), wej. 3-faz. 400-480VAC
VLB30185A480
Termin dostawy 5-14 dni
Polityka prywatności
Zasady dostawy
Informacje techniczne znajdziesz w sekcji: Dane techniczne oraz na zdjęciach.
Dane techniczne:
Napięcie wejściowe 3-faz. 400-480VAC (50/60Hz)
Napięcie wyjściowe 3-faz. 0-480VAC
Znamionowy prąd roboczy Ie [A] 40 A
Moc silnika 3-faz. przy 400VAC [kW] 18,5 kW