Falownik 0,25kW 1x230V 8400 BaseLine D E84AVBDE2512SX0
E84AVBDE2512SX0
Produkt niedostępny / Nie produkowany
Polityka prywatności
Zasady dostawy
Podstawowe funkcje: Funkcja hamowania DC, Max. częstotliwość wyjściowa 300 Hz, Regulator PID, 3 stałe częstotliwości 180% przeciążenia (3 s)
Monitorowanie paramerów: Zwarcie, Doziemienie, Przepięcia
Wejścia analogowe: Przełączane: napięciowe lub prądowe Rozdzielczość: 10 bitów Zakres wartości: 0 ... 10V, 0/4 ... 20mA
Wejścia cyfrowe: Przełączanie poziom: PLC (IEC 61131-2) Max. pobór prądu: 11mA
Wyjścia cyfrowe: Przełączanie poziom: PLC (IEC 61131-2) Max. prąd wyjściowy: 50mA
Przekaźnik: styk NO podłączenie AC: 250V, 3A Przyłącze DC: 24V, 2A ... 240V, 0.16A