Falownik P2 132kW, 3x400V, IP55 ODP-2-74132-3KF4N, EMC, Hamulec
ODP-2-74132-3KF4N
Termin dostawy 5-14 dni
Polityka prywatności
Zasady dostawy
• Obudowa : IP55
• Moc: 132 kW
• Wielkość obudowy: S7
• Funkcjonalny panel obsługowy z alfanumerycznym wyświetlaczem OLED
• Zintegrowany filtr EMC
• Częstotliwość max do 500Hz
• Wbudowany regulator PID
• 150% przeciążenia prądowego przez 60 s(200% przez 3.75 s, 250% przez 1.8 s, 300% przez 1.25 s)
• Wyświetlanie w czasie rzeczywistym parametrów silnika
• 3 wejścia cyfrowe
• Wejście cyfrowe / wejście analogowe (-10..10V, 0/4..20mA)
• Wejście cyfrowe / wejście analogowe (0..10V, 0/4..20mA)
• 2 wyjścia cyfrowa (8…30V) / 2 wyjścia analogowe (0..10V, 4..20mA)
• Wyjście zasilania potencjometru (10V, 10mA)
• Wejście sprzętowego wstrzymania napędu (STO) (18-30V)
• 2 programowalne wyjścia przekaźnikowe (250VAC,6A/30VDC,5A)
• Opcjonalnie:o 3 wejścia cyfrowe, 1 przekaźnikoweo 3 wyjścia przekaźnikowe
• Możliwość sterowania z klawiatury
• Funkcja omijania częstotliwości
• Częstotliwość kluczowania do 32 kHz